Переваги кредиту у ломбарді

Переваги кредиту у ломбарді

Де швидко і вигідно взяти кредит?

Це питання турбує багатьох, тому у нас є різні рішення для клієнтів, в залежності від потреб. Ломбардний кредит, це один найпопулярніших варіантів, який зрозумілий для людини, навіть якщо раніше вона ніколи не мала справи з ломбардом.

Отже, які переваги відкриває кредит в ломбарді на шляху до вирішення термінових фінансових питань:

  1. Для кредиту в ломбарді не потрібні довідки з роботи, довідки про доходи, поручителі та позитивна кредитна історія
  2. Якщо у вас є предмет, який має певну матеріальну цінність, вважайте, що ви вже отримали кредит
  3. Сьогодні ломбарди, це сучасні фінансові супермаркети, які дають можливість швидко, безпечно і вигідно кредитуватися не лише на щоденні потреби або до зарплати, але й купити партію сезонного товару, якщо ви, наприклад, власник бізнесу
  4. Ломбарди працюють без колекторів. Кредит забезпечений предметом застави
  5. Ви можете обслуговуватись дистанційно завдяки Особистому кабінету, перебуваючи в будь-якій точці світу з доступом до інтернету
  6. Ми пропонуємо ряд спецпропозицій, що дозволяють отримати максимальну вигоду від співпраці: кешбек в реальних гривнях, подарунки в магазинах партнерах, золото за низькою ціною в закритому магазині “Скарбничка” (лише для клієнтів), страховку і багато іншого.

Нещодавно українці отримали можливість кредитуватися, не виходячи з дому, використовуючи послугу "Кредитний кур'єр". Викликаєте кур'єра, надсилаєте предмет застави "Новою Поштою" у відділення і, погодивши деталі з кредитним експертом мережі ломбардів "Скарбниця", отримуєте гроші на карту в режимі реального часу. У Львові у нас практично всі відділення цілодобові, можна звернутися в будь-який зручний час і отримати оперативно фінансовий кредит. Але якщо у вас немає можливості відвідати ломбард особисто, розгляньте послугу "Кредитний кур'єр", про яку написали матеріал на сайті інформаційного видання "Варіанти. Львів". Там ви знайдете всю детальну інформацію з даної послуги.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.