Переваги кредиту у ломбарді

Переваги кредиту у ломбарді

Де швидко і вигідно взяти кредит?

Це питання турбує багатьох, тому у нас є різні рішення для клієнтів, в залежності від потреб. Ломбардний кредит, це один найпопулярніших варіантів, який зрозумілий для людини, навіть якщо раніше вона ніколи не мала справи з ломбардом.

Отже, які переваги відкриває кредит в ломбарді на шляху до вирішення термінових фінансових питань:

  1. Для кредиту в ломбарді не потрібні довідки з роботи, довідки про доходи, поручителі та позитивна кредитна історія
  2. Якщо у вас є предмет, який має певну матеріальну цінність, вважайте, що ви вже отримали кредит
  3. Сьогодні ломбарди, це сучасні фінансові супермаркети, які дають можливість швидко, безпечно і вигідно кредитуватися не лише на щоденні потреби або до зарплати, але й купити партію сезонного товару, якщо ви, наприклад, власник бізнесу
  4. Ломбарди працюють без колекторів. Кредит забезпечений предметом застави
  5. Ви можете обслуговуватись дистанційно завдяки Особистому кабінету, перебуваючи в будь-якій точці світу з доступом до інтернету
  6. Ми пропонуємо ряд спецпропозицій, що дозволяють отримати максимальну вигоду від співпраці: кешбек в реальних гривнях, подарунки в магазинах партнерах, золото за низькою ціною в закритому магазині “Скарбничка” (лише для клієнтів), страховку і багато іншого.

Нещодавно українці отримали можливість кредитуватися, не виходячи з дому, використовуючи послугу "Кредитний кур'єр". Викликаєте кур'єра, надсилаєте предмет застави "Новою Поштою" у відділення і, погодивши деталі з кредитним експертом мережі ломбардів "Скарбниця", отримуєте гроші на карту в режимі реального часу. У Львові у нас практично всі відділення цілодобові, можна звернутися в будь-який зручний час і отримати оперативно фінансовий кредит. Але якщо у вас немає можливості відвідати ломбард особисто, розгляньте послугу "Кредитний кур'єр", про яку написали матеріал на сайті інформаційного видання "Варіанти. Львів". Там ви знайдете всю детальну інформацію з даної послуги.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».