Чому українці звертаються до ломбардів

Чому українці звертаються до ломбардів

Ломбарди, як і банки, практично першими внесли до списку тих суб'єктів господарської діяльності, що несуть велике соціальне навантаження і можуть працювати під час карантину, про це видання "Кореспондент" опублікувало відповідний матеріал.

Таким чином, люди змогли отримати дієвий механізм вирішення своїх термінових фінансових питань, дотримуючись рекомендацій МОЗ. Але як можна дотримуватись карантину і отримати кредит в ломбарді, якщо клієнту потрібно прибути в відділення для оформлення договору та оцінки предмета застави?

Ключовою зміною став максимальний розвиток дистанційних сервісів і просування цієї можливості в маси. Однією з таких стала можливість отримати ломбардний кредит віддалено, не полишаючи своєї домівки. Тепер це так само просто, як замовити доставку їжі або надіслати звичайну посилку.

"Кредитний кур'єр" - це послуга, завдяки якій українці успішно отримують кредит без особливих зусиль.

Як це працює?

Наприклад, вам терміново знадобились гроші, але до зарплати ще не скоро і можливості виїхати за межі місця свого перебування на даний момент немає. Вам необхідно просто оформити онлайн заявку із зазначенням даних по виробу, під який ви бажаєте оформити кредит, подати паспортні дані, ІПН. Потім, з вами зв'яжеться наш співробітник, який повідомить попередню суму кредиту і повідомить ваші подальші дії по відправці. Після цього необхідно надіслати кур'єром Нової пошти посилку і очікувати дзвінка про отримання з відділення ломбарду "Скарбниця". Оцінювач в телефонному режимі оформляє договір фінансового кредиту, після чого, в режимі реального часу, ви отримуєте гроші на картку.

Обслуговувати такі кредити так само легко, як і отримувати. Для цього ми пропонуємо скористатись сервісами сучасного і зручного Особистого кабінету на сайті компанії "Скарбниця".

Розгорнутий матеріал про те, як працюють ломбарди під час карантину і чим дійсно можуть бути вам корисні, можна прочитати за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».