Що українці несуть в ломбарди під час карантину

Що українці несуть в ломбарди під час карантину

Де взяти позику на карантині?

Це питання цікавить багатьох, з огляду на те, що дату продовжують, а витрати на найнеобхідніше ніхто не відміняв. Часто виникає ситуація, що не вистачає дотягнути до зарплати, хоча через тиждень вже будуть гроші. Не переживайте, кредит в ломбарді швидко й легко допоможе впоратись з необхідними витратами і закрити діру в сімейному бюджеті.

Найпростіше це прийти в одне з відділень національної мережі ломбардів "Скарбниця", їх більше 400 по Україні, багато з яких працюють 24/7. У Києві можна безкоштовно викликати Мобільний ломбард і оформити кредит не виходячи з дому. Але це не все. Зараз ми запропонували нову послугу "Кредитний кур'єр", якою успішно користуються навіть ті, хто ніколи раніше не брав кредит в ломбарді, адже це просто, як надіслати звичайну посилку.

Як же це працює?

Зайшовши в спеціальний розділ на офіційному сайті компанії "Скарбниця" - ви заповнюєте спеціальну форму, залишаючи онлайн заявку. Завантажуєте фото своїх документів, коду і паспорта, а також предмета застави. Після отримання заявки, наш оцінювач зв'язується з клієнтом, уточнює деталі відправки предмета застави. Далі, скориставшись кур'єрською доставкою "Нової Пошти" необхідно надіслати свою заставу до відділення і очікувати дзвінка менеджера. Після отримання посилки, ми здійснюємо фактичну оцінку предмета застави, оформлюємо електронний договір і видаємо кредит. Як бачите, дуже просто і без підводних каменів. Поетапно послуга "Кредитний кур'єр розписана в статті на Економічній правді, бажаємо приємного прочитання.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».