Що українці несуть в ломбарди під час карантину

Що українці несуть в ломбарди під час карантину

Де взяти позику на карантині?

Це питання цікавить багатьох, з огляду на те, що дату продовжують, а витрати на найнеобхідніше ніхто не відміняв. Часто виникає ситуація, що не вистачає дотягнути до зарплати, хоча через тиждень вже будуть гроші. Не переживайте, кредит в ломбарді швидко й легко допоможе впоратись з необхідними витратами і закрити діру в сімейному бюджеті.

Найпростіше це прийти в одне з відділень національної мережі ломбардів "Скарбниця", їх більше 400 по Україні, багато з яких працюють 24/7. У Києві можна безкоштовно викликати Мобільний ломбард і оформити кредит не виходячи з дому. Але це не все. Зараз ми запропонували нову послугу "Кредитний кур'єр", якою успішно користуються навіть ті, хто ніколи раніше не брав кредит в ломбарді, адже це просто, як надіслати звичайну посилку.

Як же це працює?

Зайшовши в спеціальний розділ на офіційному сайті компанії "Скарбниця" - ви заповнюєте спеціальну форму, залишаючи онлайн заявку. Завантажуєте фото своїх документів, коду і паспорта, а також предмета застави. Після отримання заявки, наш оцінювач зв'язується з клієнтом, уточнює деталі відправки предмета застави. Далі, скориставшись кур'єрською доставкою "Нової Пошти" необхідно надіслати свою заставу до відділення і очікувати дзвінка менеджера. Після отримання посилки, ми здійснюємо фактичну оцінку предмета застави, оформлюємо електронний договір і видаємо кредит. Як бачите, дуже просто і без підводних каменів. Поетапно послуга "Кредитний кур'єр розписана в статті на Економічній правді, бажаємо приємного прочитання.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00

Дзвінки по Україні безкоштовні

Дзвінки за тарифами оператора

Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.