Уніка запустила інноваційний проект з компанією «Скарбниця»

Уніка запустила інноваційний проект з компанією «Скарбниця»

Відмінність ломбарду від банків

Саме індустрія фінансових технологій в світі збільшує конкуренцію серед фінансових організацій. Це стимулює останніх приводити свої процеси у відповідність з новими реаліями і сучасними вимогами.

Так, якщо говорити про ломбарди, майже за 3 десятка років в незалежній Україні ці кредитні установи пройшли шлях від консервативних неповоротких до інноваційних Фінтех компаній, а також показали колосальний ріст ринку в цілому.

 У порівнянні з банками, завдяки таких сервісів як SkarbID, видача кредиту разом оцінкою заставного майна сік ломбарди пішли далеко вперед, взяти хоча б швидкість обслуговування клієнта. Благоратілась з 10-15 хвилин до 3-5. SkarbID - це сервіс електронних документів, який звільняє клієнта від наявності паперових оригіналів. Також, в національній мережі ломбардів "Скарбниця" пропонують всім клієнтам укладати е-договір.

Безготівкова економіка, як глобальний тренд стала поштовхом до впровадження ряду сashless-сервісів в ломбардному кредитуванні. Обслуговуючись в ломбардах "Скарбниця" кожен клієнт може вибрати як йому отримати кредит, готівкою або на банківську карту, що зручно і безпечно. Також, компанія пропонує ряд дистанційних сервісів, що роблять співпрацю з ломбардом ще простіше і зрозуміліше. Зовсім не обов'язково відвідувати ломбардне відділення для погашення кредиту або добору залишку суми по кредиту. В Особистому кабінеті на сайті ломбарду "Скарбниця" у будь-який час можна погасити кредит або добрати необхідну суму кредиту. Більш докладно про це і про те, як нові технології стали основним фактором зростання фінансового сектора в світі читайте в матеріалі на сайті газети "Сегодня", перейшовши за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».