Уніка запустила інноваційний проект з компанією «Скарбниця»

Уніка запустила інноваційний проект з компанією «Скарбниця»

Відмінність ломбарду від банків

Саме індустрія фінансових технологій в світі збільшує конкуренцію серед фінансових організацій. Це стимулює останніх приводити свої процеси у відповідність з новими реаліями і сучасними вимогами.

Так, якщо говорити про ломбарди, майже за 3 десятка років в незалежній Україні ці кредитні установи пройшли шлях від консервативних неповоротких до інноваційних Фінтех компаній, а також показали колосальний ріст ринку в цілому.

 У порівнянні з банками, завдяки таких сервісів як SkarbID, видача кредиту разом оцінкою заставного майна сік ломбарди пішли далеко вперед, взяти хоча б швидкість обслуговування клієнта. Благоратілась з 10-15 хвилин до 3-5. SkarbID - це сервіс електронних документів, який звільняє клієнта від наявності паперових оригіналів. Також, в національній мережі ломбардів "Скарбниця" пропонують всім клієнтам укладати е-договір.

Безготівкова економіка, як глобальний тренд стала поштовхом до впровадження ряду сashless-сервісів в ломбардному кредитуванні. Обслуговуючись в ломбардах "Скарбниця" кожен клієнт може вибрати як йому отримати кредит, готівкою або на банківську карту, що зручно і безпечно. Також, компанія пропонує ряд дистанційних сервісів, що роблять співпрацю з ломбардом ще простіше і зрозуміліше. Зовсім не обов'язково відвідувати ломбардне відділення для погашення кредиту або добору залишку суми по кредиту. В Особистому кабінеті на сайті ломбарду "Скарбниця" у будь-який час можна погасити кредит або добрати необхідну суму кредиту. Більш докладно про це і про те, як нові технології стали основним фактором зростання фінансового сектора в світі читайте в матеріалі на сайті газети "Сегодня", перейшовши за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.