ТОП-9 послуг ломбарду «Скарбниця»

ТОП-9 послуг ломбарду «Скарбниця»

Що нам пропонують ломбарди на піку розвитку безготівкової економіки? Про це на сайті "Обозреватель" опублікували матеріал.

Отже, як працюють сучасні ломбарди?

  • Видають позику на банківську карту

Клієнти давно оцінили всі переваги отримання кредитних коштів безготівковим способом. Це дуже зручно, адже тепер немає необхідності носити з собою суму грошей, а при необхідності грошового переказу ще й думати про те, як потрапити до терміналу. За лічені хвилини гроші надходять клієнту на карту. В умовах карантину це ще один важливий момент, оскільки зменшується контакт з грошовими купюрами.

  • Пропонують онлайн погашення кредитів

Це один з найпопулярніших сервісів серед клієнтів. У будь-якій точці світу і в будь-який час ви можете погашати кредит без зайвого клопоту: не порушуючи звичний режим, не витрачаючи час на дорогу до ломбардного відділення

  • Дають можливість зробити добір засобів по кредиту дистанційно

Коли потрібна конкретна сума, яка менше оціночної вартості застави, знайте, що при знову виникла потреби завжди можна дібрати залишок суми трьома способами: віддалено через Особистий кабінет на сайті компанії "Скарбниця", по дзвінку до цілодобового контакт-центру за номером 0800500555 або ж в ломбардному відділенні.

  • Е-паспорт і е-договір

Ми звільняємо наших клієнтів від паперової тяганини і пропонуємо обслуговуватися без твердих оригіналів документів. Все що потрібно, це телефон і підключення до інтернету.

  • Кешбек

Накопичені бонуси в ломбарді "Скарбниця" - це реальні гроші, які можна отримати звичайним перекладом на банківську карту. Також, бонуси можна обміняти на подарункові сертифікати, використовувати для покупки ювелірних виробів і техніки в магазинах-партнерах.

  • Страховка

Обов'язково страхуємо предмети застави, також страхуємо клієнтів від нещасних випадків

  • Послуга зберігання

Клієнт просто здає свої вироби, бере на руки мінімальну суму по кредиту, виплачуючи ставку 0,7% в день.

  • Промисловий ломбард

Промломбард від ломбарду "Скарбниця" приймає практично всі: від будівельних матеріалів до сільгосптехніки. Також, при промислових ломбардах працюють магазини, де можна вигідно купити різну техніку.

  • Мобільний ломбард

Якщо у вас габаритний або дорогий предмет застави, або немає можливості організувати трансфер до ломбардного відділення, скористайтеся послугою мобільного ломбарду і наш кредитний експерт безкоштовно приїде до вас додому для видачі кредиту.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».