Інновації у кредитуванні: кредит на картку, кредитний кур'єр

Інновації у кредитуванні: кредит на картку, кредитний кур'єр

Які інновації пропонують ломбарди

Не зважаючи на те, що для отримання кредиту в ломбарді потрібно як мінімум 2 візити до відділення (для оформлення договору, оцінки майна і отримання коштів + для погашення кредиту і повернення предмета застави) - ми запустили дистанційку і запропонували нашим клієнтам безпечне обслуговування в ломбарді " Скарбниця "не виходячи з дому. У чому воно полягає?


Сама назва послуги говорить за себе - "Кредитний кур'єр". Для отримання позики в ломбарді тепер зовсім не обов'язково долати шлях до відділення, чекати своєї черги і фізично бути присутнім при укладанні договору. Скориставшись послугою "Кредитний кур'єр" будь-яка людина може отримати кредит дистанційно, тобто далеко від місця розташування ломбарду, не відволікаючись від важливих справ.

Зайшовши на сайт ломбарду "Скарбниця" потрібно пройти просту процедуру заповнення онлайн форми з фото і описом свого предмета застави. Далі, після дзвінка кредитного експерта, відправити свій предмет застави в ломбард та отримати оперативно гроші на карту. 

А як погашати такий дистанційний кредит? Так само, як і будь-який інший, оформлений в компанії "Скарбниця": варто лише зареєструватися в Особистому кабінеті. Після верифікації клієнт отримує доступ до всіх своїх договорів і з легкістю може управляти фінансами віддалено. Це дійсно зручно і безпечно. Якщо ви погасили весь кредит дистанційно, але приїхати за заставою у відділення немає можливості, жодних проблем! Ми безкоштовно зберігаємо всі матеріальні цінності у сховищі, обладнаному за найвищим класом безпеки на весь період карантину. Чіткий алгоритм послуги "Кредитний кур'єр" представлений у статті на сайті АіФ. Більш детально за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».