Інновації у кредитуванні: кредит на картку, кредитний кур'єр

Інновації у кредитуванні: кредит на картку, кредитний кур'єр

Які інновації пропонують ломбарди

Не зважаючи на те, що для отримання кредиту в ломбарді потрібно як мінімум 2 візити до відділення (для оформлення договору, оцінки майна і отримання коштів + для погашення кредиту і повернення предмета застави) - ми запустили дистанційку і запропонували нашим клієнтам безпечне обслуговування в ломбарді " Скарбниця "не виходячи з дому. У чому воно полягає?


Сама назва послуги говорить за себе - "Кредитний кур'єр". Для отримання позики в ломбарді тепер зовсім не обов'язково долати шлях до відділення, чекати своєї черги і фізично бути присутнім при укладанні договору. Скориставшись послугою "Кредитний кур'єр" будь-яка людина може отримати кредит дистанційно, тобто далеко від місця розташування ломбарду, не відволікаючись від важливих справ.

Зайшовши на сайт ломбарду "Скарбниця" потрібно пройти просту процедуру заповнення онлайн форми з фото і описом свого предмета застави. Далі, після дзвінка кредитного експерта, відправити свій предмет застави в ломбард та отримати оперативно гроші на карту. 

А як погашати такий дистанційний кредит? Так само, як і будь-який інший, оформлений в компанії "Скарбниця": варто лише зареєструватися в Особистому кабінеті. Після верифікації клієнт отримує доступ до всіх своїх договорів і з легкістю може управляти фінансами віддалено. Це дійсно зручно і безпечно. Якщо ви погасили весь кредит дистанційно, але приїхати за заставою у відділення немає можливості, жодних проблем! Ми безкоштовно зберігаємо всі матеріальні цінності у сховищі, обладнаному за найвищим класом безпеки на весь період карантину. Чіткий алгоритм послуги "Кредитний кур'єр" представлений у статті на сайті АіФ. Більш детально за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.