Інновації в ломбардах

Інновації в ломбардах

Інноваційний підхід до всього!

Питання фінансового запасу міцності у населення на час карантину постало досить гостро, особливо з урахуванням того, що з березня 2020 року карантин продовжується і це позначається на якості життя людей. Деякі потрапили під хвилю скорочень, деякі, з огляду на різні обставини, змушені знаходитись на самоізоляції, малий та середній бізнес теж зазнає труднощів. У таких ситуаціях отримати кредит в банку практично неможливо, а взяти беззаставний в МФО - теж не варіант, оскільки для його погашення необхідно мати стабільний дохід.

На допомогу приходять ломбарди, що пропонують доступний варіант позики на вигідних умовах для клієнта.

Будь-який ломбардний кредит забезпечений предметом застави, що дуже зручно і знімає з клієнта ряд складних зобов'язань. Плюс до всього, інноваційні підходи в ломбардному кредитуванні дозволяють домогтись максимально дистанційного обслуговування, без відвідування відділення.

Мережа ломбардів "Скарбниця" пропонує своїм клієнтам зареєструватись в Особистому кабінеті і відкрити перед собою всі можливості ломбарду-онлайн, коли базові фінансові операції можна здійснювати дистанційно. Погасити кредит, дібрати гроші, вивести кешбек на карту, отримати доступ до клубних пропозицій ювелірних виробів та багато іншого можна в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Для тих, хто суворо дотримується карантину або не має можливості відвідати ломбард в Києві, ми пропонуємо послуги Мобільного ломбарду, коли кредитний експерт виїжджає в зручне місце і час додому до клієнта, забирає предмет застави на зберігання і видає гроші. Це дуже зручно, коли товар габаритний або дороговартісний.


Для жителів столиці та інших міст України ми пропонуємо послугу "Кредитний кур'єр". Це новий формат отримання кредиту в ломбарді, яким активно користуються українці. Заповнюючи заявку онлайн, ви надсилаєте ту річ, під яку хочете взяти кредит кур'єрською доставкою "Нової пошти". Під час доставки посилки у відділення, кредитний експерт заповнює договір і переводить гроші на карту. Більш докладно про це написано в статті газети "Сегодня", яку ми рекомендуємо до прочитання.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».