Інновації в ломбардах

Інновації в ломбардах

Інноваційний підхід до всього!

Питання фінансового запасу міцності у населення на час карантину постало досить гостро, особливо з урахуванням того, що з березня 2020 року карантин продовжується і це позначається на якості життя людей. Деякі потрапили під хвилю скорочень, деякі, з огляду на різні обставини, змушені знаходитись на самоізоляції, малий та середній бізнес теж зазнає труднощів. У таких ситуаціях отримати кредит в банку практично неможливо, а взяти беззаставний в МФО - теж не варіант, оскільки для його погашення необхідно мати стабільний дохід.

На допомогу приходять ломбарди, що пропонують доступний варіант позики на вигідних умовах для клієнта.

Будь-який ломбардний кредит забезпечений предметом застави, що дуже зручно і знімає з клієнта ряд складних зобов'язань. Плюс до всього, інноваційні підходи в ломбардному кредитуванні дозволяють домогтись максимально дистанційного обслуговування, без відвідування відділення.

Мережа ломбардів "Скарбниця" пропонує своїм клієнтам зареєструватись в Особистому кабінеті і відкрити перед собою всі можливості ломбарду-онлайн, коли базові фінансові операції можна здійснювати дистанційно. Погасити кредит, дібрати гроші, вивести кешбек на карту, отримати доступ до клубних пропозицій ювелірних виробів та багато іншого можна в Особистому кабінеті на сайті компанії.

Для тих, хто суворо дотримується карантину або не має можливості відвідати ломбард в Києві, ми пропонуємо послуги Мобільного ломбарду, коли кредитний експерт виїжджає в зручне місце і час додому до клієнта, забирає предмет застави на зберігання і видає гроші. Це дуже зручно, коли товар габаритний або дороговартісний.


Для жителів столиці та інших міст України ми пропонуємо послугу "Кредитний кур'єр". Це новий формат отримання кредиту в ломбарді, яким активно користуються українці. Заповнюючи заявку онлайн, ви надсилаєте ту річ, під яку хочете взяти кредит кур'єрською доставкою "Нової пошти". Під час доставки посилки у відділення, кредитний експерт заповнює договір і переводить гроші на карту. Більш докладно про це написано в статті газети "Сегодня", яку ми рекомендуємо до прочитання.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.