Як оформити кредит в ломбарді, не виходячи з дому?

Як оформити кредит в ломбарді, не виходячи з дому?

За прогнозами фінансових аналітиків карткові овердрафти українців вже вичерпуються, а МОЗ прогнозує нову хвилю росту захворювань. Люди опинились в замкнутому колі, коли на важливі соціальні потреби необхідні гроші, а на отримання кредиту потрібно мати стабільний дохід, який дозволяє його обслуговувати:  погашати відсотки й тіло кредиту. Але як бути тим сім'ям, які перебувають у скрутному становищі, втративши роботу або відсиджуючись на час карантину у відпустці за власний рахунок? Вони втратили свою платоспроможність, а таким кандидатам на кредитні кошти з великою  ймовірності просто відмовлять.

Найзручнішим і простим варіантом буде кредит в ломбарді, який мережа ломбардів "Скарбниця" пропонує взяти за допомогою послуги "Кредитний кур'єр".

Як це зробити? Клієнт, після оформлення заявки на сайті й уточнення всіх деталей з кредитним експертом, надсилає свою заставу. Щойно предмет застави прибуде до відділення, укладається електронний договір і гроші надходять на картку клієнта в режимі реального часу.

Окрім цього ломбард "Скарбниця" пропонує пільгові умови обслуговування клієнтів, розглядаючи кожен випадок індивідуально, на випадок втрати роботи і фінансових надходжень.

Також, в компанії подбали про те, щоб клієнти могли обслуговуватись дистанційно: погашати, пролонгувати або добирати необхідну суму по кредиту. Про це дізнавайтесь на сторінках видання “Обозреватель” за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.