Як оформити кредит в ломбарді, не виходячи з дому?

Як оформити кредит в ломбарді, не виходячи з дому?

За прогнозами фінансових аналітиків карткові овердрафти українців вже вичерпуються, а МОЗ прогнозує нову хвилю росту захворювань. Люди опинились в замкнутому колі, коли на важливі соціальні потреби необхідні гроші, а на отримання кредиту потрібно мати стабільний дохід, який дозволяє його обслуговувати:  погашати відсотки й тіло кредиту. Але як бути тим сім'ям, які перебувають у скрутному становищі, втративши роботу або відсиджуючись на час карантину у відпустці за власний рахунок? Вони втратили свою платоспроможність, а таким кандидатам на кредитні кошти з великою  ймовірності просто відмовлять.

Найзручнішим і простим варіантом буде кредит в ломбарді, який мережа ломбардів "Скарбниця" пропонує взяти за допомогою послуги "Кредитний кур'єр".

Як це зробити? Клієнт, після оформлення заявки на сайті й уточнення всіх деталей з кредитним експертом, надсилає свою заставу. Щойно предмет застави прибуде до відділення, укладається електронний договір і гроші надходять на картку клієнта в режимі реального часу.

Окрім цього ломбард "Скарбниця" пропонує пільгові умови обслуговування клієнтів, розглядаючи кожен випадок індивідуально, на випадок втрати роботи і фінансових надходжень.

Також, в компанії подбали про те, щоб клієнти могли обслуговуватись дистанційно: погашати, пролонгувати або добирати необхідну суму по кредиту. Про це дізнавайтесь на сторінках видання “Обозреватель” за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».