Який відсоток українців повертає свої речі з ломбардів

Який відсоток українців повертає свої речі з ломбардів

Що частіше забирають з ломбардів

Не секрет, що ломбардна позика особливою популярністю користується у звичайних людей, обтяжених нагальними потребами й витратами, що з ними пов'язані. Друга категорія - це підприємці, які хочуть, не втрачаючи своїх оборотів, вчасно робити зміну сезонного товару, закладати партії непроданого товару, щоб купити актуальний і затребуваний на даний момент. Але ломбардна галузь обросла великою кількістю міфів, що не дивно, адже ломбардний кредит - один з найдавніших видів кредитування.

Чого не варто боятися або чому ломбард - це завжди чесно і прозоро?

Ломбардна діяльність, як і будь-яка інша діяльність фінустанов ліцензована, регулятор ломбардної галузі на сьогодні - Національний Банк України. Тобто, ломбарди працюють законно.

Щоб взяти кредит в ломбарді, клієнт надає код і паспорт, відповідно, проходить ідентифікацію. Оформляється кредитний договір, яким клієнт підтверджує право власності на свою заставу. Все чесно.

Для кредиту в ломбарді не потрібні довідки й поручителі, кредитні історії і рекомендації. Досить мати заставу, яка має матеріальну цінність

В системі ломбардного кредитування немає колекторів. А як же повертається кредит? Дуже просто, ваш кредит забезпечений предметом застави. Ніяких додаткових зобов'язань.

Це найбільш поширені стереотипи щодо ломбардів. Який відсоток клієнтів викуповує свої застави назад, який портрет споживача послуг ломбардної галузі, що найчастіше сьогодні несуть в ломбарди - можна прочитати в статті на сайті Мінфін. Впевнені, що ви знайдете для себе корисну й важливу інформацію.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.