Названо топ-3 флагманських сервісів ломбардного бізнесу cashless economy

Названо топ-3 флагманських сервісів ломбардного бізнесу cashless economy

Мережа ломбардів «Скарбниця» отримала нагороду!

В рамках заходу "Фінанси. Опора бізнесу ", яке провело багатопрофільне бізнес-медіа бюро Ekonomika + нагородили кращих гравців фінансового ринку, а також найперспективніші банки, страхові та юридичні компанії країни, ломбарди, МФО та інноваційні підприємства, повідомляє Delo.ua.

У рейтингу ломбардів нагородили національну мережу ломбардів «Скарбниця», в номінації "Найбільш інноваційний ломбард" за впровадження флагманських cashless-сервісів.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.