Тепер немає необхідності відвідувати ломбард!

Тепер немає необхідності відвідувати ломбард!

Замовляйте послугу "Кредитний кур'єр"

Про те, як ми запустили послугу "Кредитний кур'єр" докладно написали в новинах на finance.ua. У матеріалі виокремлено лише 4 прості дії для отримання кредиту дистанційним способом.


1 крок Заповнення онлайн форми для отримання кредиту. Необхідно внести паспортні дані, ІПН, а також завантажити фото предмета застави, під який клієнт бажає взяти кредитні кошти.


2 крок За допомогою кур'єрської служби Нової пошти надіслати предмет застави в ломбардне відділення. Тут все просто, діємо так, як коли надсилаємо звичайні посилки.


3 крок При отриманні посилки оцінювач зв'язується з клієнтом, озвучує остаточну суму кредиту та укладає електронний договір. Протягом лічених хвилин на банківську карту клієнта приходять кредитні гроші.


До речі, витрати з доставку наша компанія бере на себе. Детальніше за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.