Тепер немає необхідності відвідувати ломбард!

Тепер немає необхідності відвідувати ломбард!

Замовляйте послугу "Кредитний кур'єр"

Про те, як ми запустили послугу "Кредитний кур'єр" докладно написали в новинах на finance.ua. У матеріалі виокремлено лише 4 прості дії для отримання кредиту дистанційним способом.


1 крок Заповнення онлайн форми для отримання кредиту. Необхідно внести паспортні дані, ІПН, а також завантажити фото предмета застави, під який клієнт бажає взяти кредитні кошти.


2 крок За допомогою кур'єрської служби Нової пошти надіслати предмет застави в ломбардне відділення. Тут все просто, діємо так, як коли надсилаємо звичайні посилки.


3 крок При отриманні посилки оцінювач зв'язується з клієнтом, озвучує остаточну суму кредиту та укладає електронний договір. Протягом лічених хвилин на банківську карту клієнта приходять кредитні гроші.


До речі, витрати з доставку наша компанія бере на себе. Детальніше за посиланням

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».