Онлайн сервіси набирають популярність!

Онлайн сервіси набирають популярність!

Кредитний кур'єр стає ще більш знаменитим

Дистанційні сервіси під час карантину набирають все більшої популярності. У той час, як інші учасники ринку ломбардного кредитування кинулися розробляти і впроваджувати кешлесс-сервіси, національна мережа ломбардів "Скарбниця" вже має стабільний приріст користувачів своїх он-лайн сервісів, які давно запущені і користуються популярністю серед клієнтів.

Однією з таких послуг стала можливість дистанційного кредитування в ломбарді - "Кредитний кур'єр". Якщо ви з якихось причин не можете відвідати ломбардне відділення - це не проблема. Заповнивши онлайн-форму на сайті компанії і відправивши заявку, наш кредитний експерт зв'язується з клієнтом для уточнення деталей і вимог до відправки предмета застави. Далі діємо стандартно, як при відправці поштових відправлень, просто відправляємо посилку кур'єрською доставкою Нової Пошти. Після прибуття предмета застави в відділення, здійснюється видача кредитних коштів на банківську карту клієнта.

Цей досить зручний сервіс допоможе заощадити час і гроші на дорогу, а також убезпечити себе від небажаних соціальних контактів на час карантину. Детальніше про саму послугу і про її переваги в матеріалі видання Факти.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».