Онлайн сервіси набирають популярність!

Онлайн сервіси набирають популярність!

Кредитний кур'єр стає ще більш знаменитим

Дистанційні сервіси під час карантину набирають все більшої популярності. У той час, як інші учасники ринку ломбардного кредитування кинулися розробляти і впроваджувати кешлесс-сервіси, національна мережа ломбардів "Скарбниця" вже має стабільний приріст користувачів своїх он-лайн сервісів, які давно запущені і користуються популярністю серед клієнтів.

Однією з таких послуг стала можливість дистанційного кредитування в ломбарді - "Кредитний кур'єр". Якщо ви з якихось причин не можете відвідати ломбардне відділення - це не проблема. Заповнивши онлайн-форму на сайті компанії і відправивши заявку, наш кредитний експерт зв'язується з клієнтом для уточнення деталей і вимог до відправки предмета застави. Далі діємо стандартно, як при відправці поштових відправлень, просто відправляємо посилку кур'єрською доставкою Нової Пошти. Після прибуття предмета застави в відділення, здійснюється видача кредитних коштів на банківську карту клієнта.

Цей досить зручний сервіс допоможе заощадити час і гроші на дорогу, а також убезпечити себе від небажаних соціальних контактів на час карантину. Детальніше про саму послугу і про її переваги в матеріалі видання Факти.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.