Як ломбарди працюють в карантин

 Як ломбарди працюють в карантин

Запуск нової послуги - Кредитний кур'єр

Як ломбарди працюють на час карантину, розбирались в редакції КП і дізнавались подробиці у одного з лідерів ломбардної галузі мережі ломбардів "Скарбниця". Основний акцент сьогодні робиться на безготівковій економіці та онлайн-сервісах. Багато ломбардів почали впроваджувати сервіси дистанційного обслуговування саме під час карантину, тоді, як в компанії "Скарбниця", слідуючи основним трендам фінтех індустрії, вже були свої вагомі результати реалізації сервісів дистанційного обслуговування.

Розуміючи те, що клієнт буде обирати найвигіднішу пропозицію, ми прагнемо надати різні послуги, що задовольняють потреби різних груп споживачів. Так виникла ідея послуги "Кредитний кур'єр".

Вона допомагає людям отримати гроші без зайвих зусиль, що забирають час. Ви просто заповнюєте заявку на сайті ломбарду "Скарбниця", уточнюєте деталі у кредитного експерта, який сам перетелефонує, і надсилаєте Новою Поштою свою заставу в наше відділення. Отримавши вашу посилку, ми оформляємо договір і здійснюємо переказ грошей на вашу банківську карту. Погодьтесь, це непоганий варіант дотримуватись карантину і залишатись при грошах. Такий кредит дуже легко супроводжувати через Особистий кабінет. Ми подбали про те, щоб наші клієнти не ризикували своїм здоров'ям і обирали для себе максимально підходящі послуги від національної мережі ломбардів “Скарбниця”.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.