Як ломбарди працюють в карантин

 Як ломбарди працюють в карантин

Запуск нової послуги - Кредитний кур'єр

Як ломбарди працюють на час карантину, розбирались в редакції КП і дізнавались подробиці у одного з лідерів ломбардної галузі мережі ломбардів "Скарбниця". Основний акцент сьогодні робиться на безготівковій економіці та онлайн-сервісах. Багато ломбардів почали впроваджувати сервіси дистанційного обслуговування саме під час карантину, тоді, як в компанії "Скарбниця", слідуючи основним трендам фінтех індустрії, вже були свої вагомі результати реалізації сервісів дистанційного обслуговування.

Розуміючи те, що клієнт буде обирати найвигіднішу пропозицію, ми прагнемо надати різні послуги, що задовольняють потреби різних груп споживачів. Так виникла ідея послуги "Кредитний кур'єр".

Вона допомагає людям отримати гроші без зайвих зусиль, що забирають час. Ви просто заповнюєте заявку на сайті ломбарду "Скарбниця", уточнюєте деталі у кредитного експерта, який сам перетелефонує, і надсилаєте Новою Поштою свою заставу в наше відділення. Отримавши вашу посилку, ми оформляємо договір і здійснюємо переказ грошей на вашу банківську карту. Погодьтесь, це непоганий варіант дотримуватись карантину і залишатись при грошах. Такий кредит дуже легко супроводжувати через Особистий кабінет. Ми подбали про те, щоб наші клієнти не ризикували своїм здоров'ям і обирали для себе максимально підходящі послуги від національної мережі ломбардів “Скарбниця”.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».