Найбільш інноваційний ломбард

Найбільш інноваційний ломбард

Перемога в номінації

Названі лідери ломбардної галузі за версією журналу «ТОП-100. Рейтинги найбільших». Ми раді повідомити про те, що національна мережа ломбардів "Скарбниця" очолила рейтинг надійності ломбардів і перемогла в номінації «Найінноваційніший ломбард».

В цілому фінансовий сектор приємно здивував флагманськими проектами. Вже сьогодні банки б'ють рекорди по емісії токенізованих платіжних карт, мікрофінансові організації показують зростання ринку на 60% за останній квартал 2019 року, а ломбарди успішно закріпились на позиції реформаторів ринку, запропонувавши ряд кешлес-сервісів. Серед них: дистанційний добір по кредиту, дистанційне погашення, отримання грошей на банківську карту, система SkarbID, коли клієнти ідентифікуються і оформлює кредити без паперових оригіналів документів і договору. Докладний репортаж з церемонії нагородження за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.