Що пропонують сучасні українські ломбарди

Що пропонують сучасні українські ломбарди

Інновації ломбардної галузі

84% керівників впевнені в тому, що успіх компаній безпосередньо залежить від інноваційних рішень. Усвідомлення важливості в інноваціях торкнулося і ломбардну галузі. Якщо раніше ломбарди сприймалися, як організації для скупки речей, то зараз це вже сучасні фінансові установи, які оперативно та ефективно вирішують фінансові потреби своїх клієнтів.

Крім основної опції, видачі кредиту під заставу майна, сьогодні ломбарди пропонують безліч інноваційних сервісів і додаткових послуг. Для клієнтів з позитивною історією кредитування діє система бонусів, а також пільги для пенсіонерів. Мережа ломбардів "Скарбниця" впровадила в свою роботу кешбек, який зараховується з оплати відсотків. Кешбек можна вивести на карту або використовувати для погашення відсотків наступної позики.

Уже сьогодні кредит можна оформити без оформлення паперового договору, при цьому електронний договір несе таку ж юридичну силу і зберігається в Особистому кабінеті на сайті компанії. Додати сканкопіі власних документів можна в той же кабінет, щоб в подальшому не було необхідності представляти оригінали. За допомогою особистого кабінету можна погасити кредит або добрати доступну суму по кредиту. Про ці та інші можливості, які відкривають сучасні ломбарди читайте на блоггерской платформі Інвестгазети.

Поширити: fbtwittertelegramviber
hotline
Цілодобова гаряча лінія

Дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні в межах України

Мінімальний термін кредитування при заставі золота: 63 дні (при цьому є дострокове погашення з 1-го дня з платою за фактичну кількість днів використання). Максимальний термін кредитування при заставі золота не обмежений, у разі своєчасного погашення та продовження договору (у випадку перезастави та укладання нового договору). Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,2% на день. Приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн, плата за користування кредитом 1,2% на день, що складає 12 грн. Клієнт має право продовжити термін кредиту, сплативши при цьому всю суму відсотків за фактичні дні користування кредитом. Для терміну в 63 дні клієнту необхідно буде заплатити за користування 756 грн. Додаткові відсотки, у разі своєчасного погашення та пролонгації, не стягуються. У розрахунок вартості послуги податки не включено. Послуги надаються в мережою ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ».