Що пропонують сучасні українські ломбарди

Що пропонують сучасні українські ломбарди

Інновації ломбардної галузі

84% керівників впевнені в тому, що успіх компаній безпосередньо залежить від інноваційних рішень. Усвідомлення важливості в інноваціях торкнулося і ломбардну галузі. Якщо раніше ломбарди сприймалися, як організації для скупки речей, то зараз це вже сучасні фінансові установи, які оперативно та ефективно вирішують фінансові потреби своїх клієнтів.

Крім основної опції, видачі кредиту під заставу майна, сьогодні ломбарди пропонують безліч інноваційних сервісів і додаткових послуг. Для клієнтів з позитивною історією кредитування діє система бонусів, а також пільги для пенсіонерів. Мережа ломбардів "Скарбниця" впровадила в свою роботу кешбек, який зараховується з оплати відсотків. Кешбек можна вивести на карту або використовувати для погашення відсотків наступної позики.

Уже сьогодні кредит можна оформити без оформлення паперового договору, при цьому електронний договір несе таку ж юридичну силу і зберігається в Особистому кабінеті на сайті компанії. Додати сканкопіі власних документів можна в той же кабінет, щоб в подальшому не було необхідності представляти оригінали. За допомогою особистого кабінету можна погасити кредит або добрати доступну суму по кредиту. Про ці та інші можливості, які відкривають сучасні ломбарди читайте на блоггерской платформі Інвестгазети.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.