Як часто українці забирають закладені речі з ломбардів

 Як часто українці забирають закладені речі з ломбардів

Хто відвідує ломбарди?

Так склалося історично, що ломбарди оповиті безліччю стереотипів, але ломбардне кредитування пішло далеко вперед від того часу, коли ломбарди вважалися застарілими фінансовими організаціями.

Національна мережа ломбардів "Скарбниця", чия мережа нараховує більше 400 відділень в 97 містах України успішно руйнує міфи про ринок ломбардного кредитування, пропонуючи своїм клієнтам кращі інноваційні сервіси та високий рівень безпеки, який можна порівняти з банківським.


60% клієнтів ломбардів "Скарбниця" - люди з достатком середній або вище середнього. 40% з них це молодь у віці 26-35 років. Що примітно, в 80% випадків клієнти завжди викуповують свої залоги назад, а це говорить про те, що ломбардний позику - це скоріше простий і дієвий інструмент для вирішення фінансових питань, ніж варіант продажу свого майна, як прийнято помилково вважати в суспільстві.

Чим ще можуть здивувати сьогодні ломбарди? Сервісом, як в банку. Основний напрямок діяльності мережі ломбардів "Скарбниця" - розгалужена система безготівкових розрахунків. Початок впровадження cashless economy в компанії поклав перший безготівковий розрахунок, який відбувся в 2011 році, як слідування тренду зростання в Україні частки безготівкових операцій.

Що стосується інноваційних сервісів, найбільшою популярністю на сьогодні користуються отримання кредиту безготівковим способом, дистанційний добір засобів і дистанційне погашення через Особистий кабінет на сайті компанії.

Крім основних сервісів "Скарбниця" пропонує ряд додаткових послуг. Влітку 2019 року компанія, першою серед ломбардів в Україні, запропонувала своїм клієнтам кешбек.

Як бачимо поняття ломбардного позики грунтовно вийшло за рамки отримання грошей під заставу майна. На сьогодні ломбарди - це сучасні учасники фінансового ринку, які активно переходять в онлайн і є трендсеттерами в інноваціях.

Повна версія статті на сайті інформагентства УНІАН за посиланням.

Поширити: fbtwittertelegramviber
phone
З 8:00 до 21:00
Мінімальний термін кредитування: 63 дні (однак, позичальник має право на дострокове погашення кредиту в будь-який момент за умови сплати процентів за фактичний період користування кредитом, при цьому мінімальним строком користування є 1 (один) календарний). Максимальный термін кредитування не обмежений, у разі своєчасного подовження договору шляхом сплати відсотків за відповідний термін користування кредитом. Максимальна річна ставка при заставі золота: 438%, що становить 1,3% в день, приклад розрахунку: при сумі кредиту 1000 грн., плата за користування кредитом - 1,3% на день, що складає 13 грн., за період користування 63 календарні дні Позичальнику необхідно буде заплатити суму у розмірі 819 грн.
Послуги надаються в мережі ломбардів «Скарбниця ТМ» — всі юридичні особи та їх відокремлені підрозділи, що надають ломбардні послуги з використанням знаків для товарів та послуг «Скарбниця ТМ». Політика конфіденційності.